Distribuce Vacuvin

Naše společnost se zabývá distribucí výrobků značek Vacuvin a Tomorrow's Kitchen do prodejen a gastro zařízení.

Široký sortiment holandské firmy vyrábějící kvalitní a inovativní produkty pro domácnosti tak i pro profesionální gastro zařízení.

Zpracování i kvalita výrobků jsou ověřené dlouhodobou distribucí zboží. Veškeré produkty společnosti Vacuvin se stále vyrábí v Nizozemí. Můžeme tedy říct, že poctivá výroba zaručuje kvalitu více, než mohou nabídnout konkurenční značky.

Od té doby, kdy byl vytvořen první produkt Vacuum Wine Saver (Pumpička na víno zabraňující ztrátu vlastností vína po otevření lahve), už uplynulo více jak 30 let. Momentálně firma Vacuvin nabízí stovky produktů nejen pro vinaře, ale i sortiment pro barmany, kuchyňské doplňky nebo produkty pro každodenní použití.

Pokud si myslíte, že byste mohli nabídnout Vašim zákazníkům naše produkty, nabídneme vám zajímavé ceny pro výrobky a zařídíme logistiku sortimentu k vám.

Velkoobchodní spolupráce

Provozujete vinotéku? Jste prodejce kuchyňských doplňků? Nebo se živíte jako sommelier? Obraťte se na nás nebo se zaregistrujte do našeho partnerského programu.

 

Systém objednávání je následující:

Zaregistrujete se na našem webu a my vám nastavíme slevy. Dle vašich objednávek vám budeme upravovat množstevní slevy.

Pokud budete přihlášeni, uvidíte již ceny po slevě. V případě, že budete odhlášeni, uvidíte ceny doporučené prodejní.

Rozvoz zboží

Zboží můžeme doručit na adresu Vaší firmy, vždy v košíku je uvedena cena dopravy. Zboží můžeme přivést také našim závozem. Doprava je zdarma při splnění určité hodnoty objednávky a domluvení termínu přepravy.

Design a Výroba

Vacu Vin založil v roce 1986 Bernd Schneider k výrobě a distribuci zařízení, které by uchovávalo otevřené láhve vína. V počátcích společnost vyráběla pouze svůj vynález, Vacu Vin Wine Saver (pumpička na víno). Společnost Wired produkt v roce 2013 přezkoumala a označila jej jako „nejdostupnější systém pro uchovávání vína“.

V průběhu času společnost začala navrhovat a vyrábět více potravin a produktů souvisejících s vínem, jako jsou vývrtky a karafy. V roce 2001 Bernd Schneider převedl společnost na jeho syny, Patrick a Stephan. V roce 2008 společnost změnila svůj název na „International Innovation Company“.

 

Rádi vám náš sortiment předevedme. Neváhejte nás kontaktovat.

Jaroslava Vondráčková

sales maneger

j.vondrackova@unitedshops.cz

tel.: 733 145 904